Yaz Eglencesi – Summer Fun

Scroll down for English

Yaz boyunca kalmak uzere anneanne ve dedemizin yanina yerlestik. Burada hem cevremiz daha genis hem de en onemlisi oglum kuzenleriyle birarada olma imkani buluyor.
Ogleden sonra, gunesin etkisi azaldiktan sonra bahceye cikiyoruz. 4 yasindaki yigenim ve agustosta 2 sini bitirecek oglum kendilerince oynuyorlar. Ortak zevkleri ise arabalar! Aslinda konu arabalar olunca aktivite bulmak hem kolay hem zor olabiliyor. Bu tebesirli aktiviteyi daha once bircok yerde okumustum. Betona tebesirle yollar cizmek ve minik soforlerin eline oyuncak arabalarini vermek. Yaratici beyler hemen benden bir benzin istasyonu istemeyi de unutmadilar… Sonra birkac ev ekledik resme. Yaraticilik icin cok guzel , eglenceli ayni zamanda hareket etmelerine de olanak sunan bir oyun oldu.

We came to stay at my mom and dad’s house for the rest of summer ! Yay ! It feels good to be with family and friends. Plus Leo can play with his cousins and it is the best part of it.
Every afternoon, we go out to the garden for some play with Leo and my 4 year old nephew. Leo and his ideal game is playing with cars. So I decided to do the activity that I had seen many times before. All you need is chalk and drawing skills ( beginner level:)) I draw roads on the ground using colored chalks and gave them toy cars then sat back and watched. They loved it. They wanted a gas station after playing for a while claiming that the cars were out of gas !
I just love imaginative play!

20120723-173351.jpg

20120723-173440.jpg

20120723-173520.jpg

20120723-173605.jpg

20120723-173631.jpg

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s